Akrep Burcu Özellikleri

Akrep Burcu Özellikleri

Akrep Burcu Özellikleri

Akrep burcu özellikleri itibariyle tutkulu ve ihtiraslıdır. Onlar gözleriyle konuşurlar. Duygularını en üst seviyede yaşayan akrep burcu insanı aşk hayatında ketumdur. Bu mevzuda gizemli ve hususi olmayı sever. Akrep burcu, öteki insanları tesiri altına almakta zorlanmaz.

Akrep burcu özelliklerinden ön plana çıkan ukalalığı, öteki insanoğlu tarafınca kendini beğenmişlik olarak algılanabilir. Akrepler dik kafalı insanlardır. Ben en iyisini bilirim edasında, kendi bildiklerini okurlar. Bu tutumları sebebiyle devamlı eleştiriye maruz bırakılırlar. Fakat akrep burcunun kendini korumak için çaba sarfetmek şeklinde bir çabası yoktur.

Akrep burcu özelliklerinden bir diğeri de mesafeli oluşudur. Kapılarını kolay kolay hiç kimseye açmaz. Akrep burcu yeni biriyle tanıştıktan sonrasında uzun süre gözlemleyecektir. Ek olarak akrep burcu insanı işine karışılmasından da asla hoşlanmaz.

Akrep Burcu Kişisel Özellikleri

Akrep burcu, burçlar içinde en kuşkucu, en kıskanç ve en inatçı burçtur. Belli etmese de her şeye kuşkuyla yaklaşır. Sevdiğini fazla sahiplenir ve o oranda da imrenir. Akrep burcu bir karar aldıysa o kararından vazgeçirmek oldukça zor olsa gerek. Akrep burçları, yaşamlarına kendi istekleri doğrultusunda yön verir. Kısaca bir akrebin inadını kırmak neredeyse imkansızdır.

Akrep burcu kişisel özelliklerinden biri de tartışmaları sevmesidir. Nerede ise her mevzuda data sahibi olan akrepler, münakaşa mevzusunda oldukça iyidir. Bilgisinin doğruluğundan güvenilir ise, savunduğu şeyin sonuna kadar arkasında duracaktır. Akrep burcu insanı çalışkandır. Yaşamı deneyimlemeyi sever.

Akrep burcu kişisel özellikleri içinde gerçekçi olması da dikkat çeker. Her vakaya elle tutulur delillerle yaklaşır. Akrep burcuna sunulan şeyin güvenilir ve gerçeğe uygun olması şarttır. Yoksa sunulanı reddedecektir.

Akrep Burcu Fizyolojik Özellikleri

Akrep burcu fizyolojik özellikleri açısından dışarıdan bakıldığında imrenilecek yapıdadır. Bilhassa bakışlarıyla dikkat çeker ve etkisinde bırakır. Akrep burcu insanının alnı hafifçe açık ve yuvarlaktır. Yüz yapısı oval biçimdedir. Çeneleri köşeli, dudakları dolgundur.

Akrep burcu fizyolojik özellik olarak genel anlamda orta boylu ve etine dolgundur. Akrep burcu insanı sıhhatli beslenmeye ehemmiyet verdiğinden, fazla kilo almaz. Modanın takip edeni akrepler, şık giyimleri ve yürüyüşleri ile dikkat çekerler.

Yorum yapın

error: UYARI: Tüm ürünler patent enstitüsü tasarım tescillidir. İzinsiz kopyalanması , kullanılması ve satılması halinde uyarı gerektirmeksizin ASAL HUKUK DANIŞMANLIK yasal işlem başlatmaktadır.