Akrep Burcu Kadını

Akrep Burcu Kadını

Akrep Burcu Kadını

Akrep burcu hanımı, fedakarlığı ile dillere destan olan bir burçtur. Sevdikleri süre sonuna kadar bağlanırlar. Yılmak nedir bilmeden yaşamaya çalışırlar. Onlara kimse vazgeçmenin ne demek bulunduğunu anlatamaz. Hırsları yardımıyla takdir edilecek başarılara adım atarlar. Bir akrep hanımı bir şey istiyorsa o olur başka bir çıkar yolu yoktur. Özgürlüklerine oldukça düşkünlerdir. Bu yüzden hayatlarına kimse karışamaz.

Akrep Burcu Kadını Genel Özellikleri

Akrep burcu hanımı, kendi doğruları doğrultusunda ilerler, kimseden akıl almaz. Sevdikleri insanları koruma iç güdüsüne sahiptirler. Ailelerine ve arkadaşlarına bağlıdırlar. Ne olursa olsun onların yanlarında olmayı tercih ederler. Akrep burcu hanımı, için itimat oldukça önemlidir. İtimatını kırdığınız andan itibaren içinde bir canavar çıkar. Bir akrep hanımı meydana getirilen iyiliği asla unutmaz. Arkadaşlık bağları kuvvetlidir, sizi asla yalnız bırakmazlar. Birini sevilmiş olduğu an onlar için her şey değişmiş olur. Yaşamının merkezine sevilmiş olduğu insanı alır ve onun için elinden geleni yapar. Tutkunun tam da kendisi olan akrep hanımı güzelliği ile gözleri büyüler. Evcimen bir yapıya haiz değillerdir. Keyifli bir yapıya haiz olmalarında dolayı eğlenmeye bayılırlar.

Akrep kadının yanında sıkılmanız imkansızdır sizi neşelendirmekte onun üzerine yoktur. Duygusal oldukları zamanlarda derhal dışa yansıtırlar. İçlerinde duygu patlaması yaşamayı sevmezler. Paylaşımcı bir karaktere haiz olmaları onların merhametli kişiler bulunduğunu gösterir. Hisleri oldukça kuvvetlidir ve asla yanılmazlar. Sorunları problemsiz çözmelerinin tek sebebi budur. Basit ve maraton bir halde yaşamak onlara göre değildir. Yaşamı dolu dolu yaşamaya bayılırlar. Hedefledikleri noktalar riskle doludur fakat bu onlar için mühim değildir. Zira detaylı düşündükleri için o riski aşabilirler. Sır mevzusunda tek güvenilecek insanlarıdır. Duygu ve düşüncelerinden güvenilir oldukları süre intikam almak kaçınılmazdır. Akrep burucu hanımını ayakta tutan en büyük etken tutkudur. Mesuliyet almak onların çocuk oyuncağıdır. Akrep hanımına yalan söylemeden ilkin iki kere düşünün. Yalanınızı anladığı an işiniz biter. Gözlerinize bakarak tüm hayatınızı kolaylıkla anlatabilir bir akrep hanımı. İkili ilişkiler de en dikkat etmiş olduğu şey saygıdır. Saygıyı hissetmediği anda ilişkinizi bitirir.

Akrep Burcu Kadını Fizyolojik Özellikleri

Akrep burcu hanımının tutkusu fizyolojik özelliklerine yansımıştır. Boyu çoğu zaman uzundur. Kendinden güvenilir bir duruşa haizdir. Gözlerinden çıkan şefkat herkesi etkisinde bırakır. Saçları düz bir görünüme haizdir. Kilo almazlar ve devamlı zayıftırlar. Yüzlerindeki sürekli bir ciddiyet simgesi vardır. Dolgun yapılı dudaklara sahiptirler.

Akrep Kadını Pozitif Özellikleri

Akrep burcu hanımı, amaçları doğrultusunda ilerler. Yoğun bir duygu akımının içinde yer alır. Hisleri oldukça kuvvetlidir. Attığı adımlardan asla vazgeçmez. Kaba taslak düşünmek ona göre değildir. Vakaları ince eleyip sık dokumayı sever.

Akrep Burcu Kadını Negatif Özellikleri

Akrep burcu hanımı, kimseyi dinlemez ve başka bakış açılarına açık değildir. Sevilmiş olduğu insanları kıskançlığından dolayı bunaltabilir. Onunla kimse inatlaşamaz, inatçılık mevzusunda üzerine yoktur. Egoist kararlar alabilirler.

Yorum yapın

error: UYARI: Tüm ürünler patent enstitüsü tasarım tescillidir. İzinsiz kopyalanması , kullanılması ve satılması halinde uyarı gerektirmeksizin ASAL HUKUK DANIŞMANLIK yasal işlem başlatmaktadır.