Akrep Burcu Genel Özellikleri ve Künyesi

Akrep Burcu Genel Özellikleri ve Künyesi

Akrep Burcu Genel Özellikleri ve Künyesi

Akrep burcu burçlar içinde, en ciddi, en mesafeli ve en tutarsız burçtur. Hayatına kendi istekleri doğrultusunda yön vermek ister. Gözlemleme kabiliyeti ve sezgileri akrep burcunu belirleyen özelliklerindendir. Araştırmayı, incelemeyi sever. Para kazanmak için fazlaca çalışır, yaşamdaki en büyük hedeflerinden biri mal mülk sahibi olmaktır. Akrep burcu tutkulu ve kararlıdır.

Akrep Burcu Genel Özellikleri ve Künyesi

Akrep burcu özelliklerinden ve tavrından kolay ödün vermez. Yaşamı deneyimleyerek yaşar. Yaptıkları şeyler onlar için son aşama ciddi işlerdir. Sınırları keskindir. Hedeflerine doğru ilerlerken yollarına çıkan tüm engellerle savaşır ve gerekirse yok ederler. Tartışmaları, savaşım etmeyi seven akrep burcu insanının kuyusunu kazmak, onu tuzağa düşürmek asla te kolay değildir. Oynanan oyunları üstün sezgileri ve zekasıyla ortaya çıkararak bozar. Akrep burcu kişisi kincidir, kendisine meydana getirilen kötülüğü asla unutmaz. Düşmanına çeşitli entrikalar hazırlayarak, fırsatını bulduğunda en güzel şekilde öcünü alacaktır.

Akrep burcu özellikleri itibariyle bencil tutum sergiler. Bu birazcık da dış etkenler sonucu ortaya çıkan durumlar sonucunda oluşur. Akrepler işlerine burnunu sokanlardan asla hoşlanmazlar. Her şeye birazcık şüpheci yaklaşırlar. Amaçları doğrultusunda kullandıkları araçları meşrulaştırırlar. Kartlarını açık ve son aşama yerinde kullanırlar.

Akrep burcunun özelliklerini tanımlayacak olursak; araştırmacı, detaycı, mesafeli, dünyevi, dikkatli, kışkırtıcı, gerçekçi, enerjik, seksi, karizmatik, gizemli, çekici, çekici, değişken, sorgulayıcı, şık, karmaşık, eleştirmeyi seven ve liberal yapısı da mevcuttur.

Akrep Burcu Aşk ve Evlilik

Akrep burcu, kişisel bağımsızlığına düşkün olsa da, yalnızlıktan hoşlanmaz. Sevmek ve sevilmek ister. Hakkaten sever ve sevildiklerini hissederlerse, fazlasıyla tutkulu aşklar yaşayabilirler. Akrep burçları aşkta sahiplenici ve kıskanç tutum sergiler. Itimat problemleri vardır. Yaşamındaki insanoğlunun içten, samimi olduğuna inanması uzun vakit alabilir. Tam olarak güvendiğinde ve inandığında evlenmek isteyecektir. Birliktelikleri istisnai bir durum olmadığında uzun ömürlüdür. Ailesine, çocuklarına son aşama düşkün ebeveynlerdir.

Akrep Burcu Nelerden Hoşlanır

Akrep burcunun hoşlanılmış olduğu şeyler içinde en başta geleni fizyolojik ilişkidir. Bilhassa aşıksa, cinsel birlikteliğe fazlasıyla ehemmiyet verir. Romantizm, değişik ambiyanslar, güzel sözler cinsel beraberlikten ilkin akrep burcunun en fazlaca hoşlanılmış olduğu şeylerdir. Ayrıyeten akrepler iş bitiricidir. Girdikleri işleri tek başlarına sonlandırmak ve başarı göstermiş olmak isterler.

Akrep Burcunun Hoşlanmadığı Şeyler

Akrep burcu insanı İhanetten ve ihanet etmekten asla hoşlanmaz. Hiçbir akrep kolay kolay aldatmaz. Kuşkucu yapıları itimat sorunlarını de bununla beraber getirir. Güvensizlik te bir akrebin asla hoşlanmadığı şeylerdendir. Eğer güvenmiyorsa soruları ve sorguları bitmeyecektir.

Akrep Burcu Bayanı

Akrep burcu bayanı, dişiliğiyle ön plana çıkmayı sever. İnatçı, azimli, yenilikçi, araştırmacı, dikkatli, sezgileri güçlü, saldırgan ve gerçekçidir. En belirgin negatif huyları; fazlasıyla acıma duygusu ve bazı mevzularda ihmalkarlığıdır. Genel yaşantısında duygusal davranır. Eğer tutkularının esiri olur ve kontrolü kaybederse, zehrini akıtabilir.

Akrep Burcu Erkeği

Akrep burcu erkeği kendine fazlasıyla güvenir. Elde etmek istediği şeyin üstüne kararlılıkla gider ve çoğunlukla da elde eder. Dışarıdan neşeli, enerjik, istekli ve heyecanlı görünüm sergileyen akrep burcu erkeği, iç dünyasında karamsar ve duygusaldır. Cinselliğe düşkün, aşırı istekli, çalışkan, kıskanç, özgürlükçü, deli bununla beraber kıskançtır.

Akrep Burcunu Etkilemenin Yolları

Akrep burcunu etkilemenin yollarından biri bakımlı olmaktır. Dış görünüme estetiğe ehemmiyet veren akrepler özenli ve güzel kokan insanlardan etkilenirler. Sonrasında ona itaatkar olduğunuzu ispatlamalısınız. Karşısındaki insana güvenmeli ve sadakatinden güvenilir olmalıdır

Akrep Burcu Künyesi

Yönetici yıldız gezegeni Pluton’dur; çekicilik, çatışma, hırs ve yenilikçi tesirleri vardır.
Su grubundandır.
Cinsiyeti dişidir.
Hedefi; başarı ve zenginliktir.
Tanımlayan sözcük “tutku”dur.
Uğurlu günü Salıdır.
Uğurlu sayısı 8’dir.
Uğurlu taşı topazdır.
Uğurlu renkleri siyah ve kırmızıdır.
Uğurlu çiçekleri karanfil ve hanımelidir.
Uğurlu kokuları misk ve manolyadır.
Geçirebileceği ihtimaller içinde rahatsızlıklar; boğaz, mesane, böbrek, gerilim, eklem ve üreme organı rahatsızlıklarıdır.
En iyi anlaştığı burçlar; balık ve yengeçlerdir.
İyi anlaşabildiği burçlar; yay, başak, terazi ve oğlaktır.
Anlaşamadığı burçlar; boğa, koç, ikizler ve aslanlardır.

ETİKETLER: akrep, akrep burcu, akrep burcu aşk, akrep burcu erkeği, akrep burcu bayanı, akrep burcu künyesi, akrep burcu nelerden hoşlanır

Yorum yapın

error: UYARI: Tüm ürünler patent enstitüsü tasarım tescillidir. İzinsiz kopyalanması , kullanılması ve satılması halinde uyarı gerektirmeksizin ASAL HUKUK DANIŞMANLIK yasal işlem başlatmaktadır.