Akrep Burcu Erkeği

Akrep Burcu Erkeği

Akrep Burcu Erkeği

Akrep burcu erkeğinin özelliklerinden en göze çarpanı kendine olan güvenidir. Tutkulu ve ihtiraslı akrep erkeği, ne istediğini bilir. İstekleri olmadığı durumlarda kabalaşıp zalimleşebilir. Çalışkandır, para kazanmak için işine son aşama ehemmiyet verir. Tutumludur. Kazandıklarını ailesi ve geleceği için yatırım şeklinde değerlendirir. Akrep erkeği, hareketli ve neşeli tavırlarıyla dikkat çekse de içinde tam bir melankolik yatar. Yemeye ve içmeye düşkündür. Hiç kimseye kolay kolay güvenmez. Belli etmese de her şeye şüpheci yaklaşır. Eleştirmeyi sever, dozunda eleştirir fakat eleştirilmekten asla hoşlanmaz. Dostluğa ehemmiyet verir, fazlasıyla fedakardır. Hisleri güçlü olan akrep erkeği, gözlemler ve değerlendirmeleri sonucunda harekete geçer.

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep burcu erkeğinin aşk yaşamı coşkuludur. Sekse düşkünlüğüyle malum akrep burcu erkeği, bu mevzuda kendi isteklerine, partnerininkinden daha çok ehemmiyet verir. Karşı eşeysel, bakışlarıyla etkisinde bırakır, sözleriyle nakavt eder. Yaşam felsefesi gerçek aşkı bulmaktır. Hakikaten sevdiğinde ve inandığında evlenir ve ömrünün sonuna kadar devam ettirmek ister. Evliliğinde istediğini bulamazsa, ayrılığı göze alarak değişik ilişkiler yaşamaktan çekinmez. Eşinin her mevzuda parlak zeka ve çekici olmasını ister, bununla beraber fazlaca kıskançtır. Doğrusu parlak zeka ve bakımlı olduğunuz şeklinde, nerede iyi mi davranacağınızı bilmeniz, tutarlı olmanız gerekiyor. Akrep burcu erkeğinin cinsel özellikleri içinde en mühim unsur aşktır. Aşk yoksa, onun için cinsellik te yoktur.

Akrep burcunu erkeğini etkilemenin yolları; bakımlı, şehvetli ve itaatkar olmaktan geçer. Her insanın beğenisini kazanabilen partnerinin, bir tek onun bayanı bulunduğunu bilmesi, fazlasıyla gurur vericidir. Güvensiz ve kaşı gözü oynayan hanımefendiler, akrep erkeği tarafınca sevilmezler. Akrep burcu erkeğinin zayıf noktalarından biri özgürlüğünün kısıtlanmasıdır. Özgürlüğü kısıtlanan ve kendini baskı altında hisseden akrep erkeği, bir fırsatını bulduğunda kaçacaktır. Bunun yanısıra akrep erkeğine yapılabilecek en yanlış şeylerden biri de, onu değiştirmeye çalışmaktır. Akrep erkeği, zor gönül verir ve çoğu zaman ilerleyen yaşlarında evlenir. Evlendiğinde ise evine, çocuklarına son aşama düşkün bir eş ve baba olur. Evinde zaman geçirmekten, çocuklarıyla oynamaktan, mutfakta eşine yardım etmekten ve sürprizler yapmaktan hoşlanır. Partneri rahat, anlayışlı ve keyifli olduğunda, akrep erkeği onu sonuna kadar mutlu etmesini bilecektir.

Akrep Burcu Erkeğinin Pozitif yönde Özellikleri

Sadık, karizmatik, duygusal, çekici, baştan çıkarıcı, mesuliyet sahibi, sahiplenici, sabırlı, tutumlu ve çalışkandır.

Akrep Burcu Erkeğinin Negatif Özellikleri

Fazlasıyla kıskançtır. Bu durum yıkıcı olabilir. Meraklı ve kimi zaman açgözlüdür. Aşırı sahipleniciliği sinsilikler yapmasına sebep olabilir. Bazen uyumsuz davranışlar sergileyebilmektedir. Dar görüşlü ve kuşkucudur. Fazlasıyla alıngandır.

Yorum yapın

error: UYARI: Tüm ürünler patent enstitüsü tasarım tescillidir. İzinsiz kopyalanması , kullanılması ve satılması halinde uyarı gerektirmeksizin ASAL HUKUK DANIŞMANLIK yasal işlem başlatmaktadır.