Akrep Burcu Aşk Kadını

Akrep Burcu Aşk Kadını

Akrep Burcu Aşk Kadını

Akrep burcu aşk yaşamı, tutku kelimesiyle eşdeğerdir. Aşık olduğunda yapamayacağı fedakarlık yoktur. Duyguları fazlasıyla coşkuludur. Heyecanlandıklarında bunu her hallerinden anlarsınız. Karşı cins için oldukça çekici dış görünüme haiz olurlar. Doğrusu bir akrep gördüğünüzde görmezden gelemezsiniz. Akrepler, değişik giyim tarzları, duruşları, bakışları ve konuşmalarıyla etkisinde bırakan kişilerdir. Akrep burcu hanımının da akrep burcu erkeğinin de, insanoğlu üstünde kuvvetli tesirleri vardır.

Akrep Burcu Aşık Olursa

Akrep burcu aşık olursa, aşkını dolu dolu yaşamak isteyecektir. Tüm hissettiklerini partneriyle paylaşmaktan zevk alır. Akrep burcu insanı aşık olduğunda elde etmemesi şeklinde küçük bir ihtimal yok gibidir. Karşı cinsel etkilemek ve kendisine aşık etmek için tüm donanıma haizdir. Aşık oldukları kişiyi sahiplenir ve kıskanırlar. İlgisizlik, daha çok kıskanmasına ve üzerinize düşmesine sebep olabilir. Fazlaca aşık bir akrep, yitirme korkusu yaşar. Aşkını korumak ve kaybetmemek için elinden geleni yapmış olacaktır. Aşkta hayal kırıklığına uğrayan bir akrep yıkılır. Fakat toparlandığından eskisinden daha güçlüdür ve asla vakit kaybetmeden yeni aşklara yelken açar.

Akrep burcu aşka düştüğü insanla gurur duymak ister. Kendisinin partneri hakkında ne düşündüğü mühim olduğu şeklinde, etrafındakilerin de ne düşündüğü onun için fazlasıyla önemlidir. Beraber girdikleri her ortamda farkedilmek ve bahsedilmek ister. Akrep burcu, parnerinin kuvvetli olmasını bununla birlikte itaatkar olmasını bekler. Aşkını en iyi şekilde yaşayabilmek için paraya gerekseme duyar. Onun için aşk, parasız yaşanmayacak bir şeydir. Akrep burcu insanları, mutluluklarını da üzüntülerini de en yoğun şekilde yaşarlar. Aşka düştüğü insanoğlunun her daim yanında ve destek olmasını isterler. Evlenebilmeleri için aşık oldukları kişiyle aralarında ten uyumu olmak zorundadır. Cinsellik onlar için fazlaca önemlidir. Ten uyuşmazlığı yaşamış olduğu insanla ilişkisi uzun sürmeyecektir. Akrep burcu insanının evlilik sonucu alması ve evlenmesi oldukça zor olsa gerek. Sadece evlendiğinde, evliliğine kıymet verir ve sonuna kadar korumak ister.

Akrep Burcu Aşk Acısı

Akrep burcu gönül sızısı çekmez çektirir. Partnerinin ayrılmak istediğini evvelde sezer ve bunu sezdirmez. Kendi içinde ayrılmadan bunu hazmetmeye çalışır, o an için ayrılığa sebep olabilecek tavırlardan kaçınır. Uygun vakit olduğuna kara verdiğinde ise sizi ansızın acılar içinde bırakarak terkeder. O güne kadar içinde ne var ise yüzünüze vurur ve ayrılırken son aşama gaddardır. Bir akreple beraber olacaksanız bu durumu göze alabilmelisiniz. Akrep burçlarının en iyi aşk birliktelikleri su grubu burçlarıyla gerçekleşir. Toprak grubu burçlarıyla olan ilişkileri çoğunlukla arkadaşlık ve dostluktan öteye geçmez. Ateş grubu burcuyla aralarında oluşan kuvvetli ve süratli etkileşimle fırtınalı aşklar yaşayabilirler. En zor anlaştıkları hava grubu burçlarıyla beraberlik yaşayan akrepler, bu birlikteliklerin sonucunda çoğunlukla hayal kırıklıklarıyla karşılaşırlar. Hangi burçtan olursanız olun, bir akrep’e aşıksanız ve birlikteyseniz oldukça sabırlı olmalısınız.

Akrep Burcunun Aşk Anlayışı

Akrep burcu ve aşk için; ilgi, sevgi, sabır, fedakarlık, itimat, coşku, lüks, cinsellik, kösnü ve tutku eğer olmazsa olmazlardandır.

Yorum yapın

error: UYARI: Tüm ürünler patent enstitüsü tasarım tescillidir. İzinsiz kopyalanması , kullanılması ve satılması halinde uyarı gerektirmeksizin ASAL HUKUK DANIŞMANLIK yasal işlem başlatmaktadır.