Ahşap Masa Dekoru Önerileri

Ahşap Masa Dekoru

“Neden ahşap masa dekoru?”  Sorusuna verilecek en güzel yanıt doğallıktır. Ahşap, doğanın bir parçası olarak bize huzur verir. Çünkü insanoğlu hızla gelişen teknolojinin içinde hayatını devam ettirse de doğaya olan sevgi ve özlemi her zaman artarak devam edecektir. Her geçen gün hayatımıza daha fazla giren ahşap dekor ürünleri masa dekorunda da kendisini baskın olarak göstermektedir. Ahşap masanın rengini, boyutunu kullanıldığı ağaç türü belirler. Ceviz, kayın ve gürgen gibi yerli ağaçlar daha çok tercih edilmektedir. Dokusunu bozmamak adına ahşap bir masa yapımı için tek çeşit ağaçtan yararlanılır. Tecrübeli bir ustanın elinden çıkan ahşap masalar yaşam alanlarımıza zarafet katacaktır. Ahşap masa kadar, ahşap masa dekorları da sizi mest edecek kadar özenli yapılmaktadır. Şimdi birlikte bir kaç masa dekoruna göz atalım:

Ahşap Masa Dekoru

Ahşap Masa Dekorlar Ürünleri

Ahşap mumluklar:

Özellikle dekoratif amaçlı kullanılan ahşap mumluklar, yemek masalarına hoşluk katmak, ortama loş bir aydınlık katmak, kokulu mumlarla birleşip ağaç kokusuna aroma katarak odalarımıza yaymak için kullanılacağı gibi muhteşem bir hediye seçeneğidir aynı zamanda. Farklı boyutlarda ve şekillerde bulabileceğiniz ahşap mumluklar masalarınızı zenginleştirecektir.

Ahşap Saksılar:

Doğayı doğa ile buluşturmanın en hoş şekli çiçekleri kütük saksılara ekmektir. Masalarınızın üzerinde zarafeti ile göz dolduracak olan ahşap saksılar, masa dekoru olarak iyi bir alternatiftir.

Ahşap Telefon Tutucu:

Teknolojinin gelişmesi ile telefon kullanımı her geçen gün daha fazla artmaktadır. İşlerimizin çoğunluğunu telefon üzerinden hallettiğimiz günümüzde telefonlar elimizden çok karşımızda olmaya başlamıştır. Bu yüzden ahşap telefon tutucuları masalarımızdan eksik etmek istemeyeceğimiz aksesuarlardandır. Kişiye özel imal edilen, istediğiniz logoyu bastırabileceğiniz telefon tutucuları hediye olarak da başarılı bir seçenektir. Masa dekorunda da oldukça zarif duracaktır.

Ahşap Bardak Altlığı:

Türk halkı olarak en sevdiğimiz içecek çay. Çalışırken, otururken, dinlenirken, evde, ofiste, okulda her yerde yanımızda olan çay bardaklarının altına yapılan şık tasarımları ile bardak altlıkları her geçen gün başka bir format da çıkıyor karşımıza. İsim, logo, takım amblemlerinin yanında karikatürler ile de yüzümüzü güldüren tasarımlar yapılıyor. Masa dekoru olarak başarılı bir çalışma olan bardak altlıklarını sevdiklerinize hediye olarak da alabilirsiniz.

Yorum yapın

error: UYARI: Tüm ürünler patent enstitüsü tasarım tescillidir. İzinsiz kopyalanması , kullanılması ve satılması halinde uyarı gerektirmeksizin ASAL HUKUK DANIŞMANLIK yasal işlem başlatmaktadır.