Çeşitli ağaç türleri birçok ahşap ürünle birlikte işlenerek birbirinden farklı tasarımda ve desende çeşitli eşyalar yapılmaktadır. Bu eşyalar, özellikle evlerde ve iş yerlerinde hem dekoratif hem de işlevsel olarak kullanılan eşyalardır. Bunar hediyelik eşya kutusu, kalem kutusu, saat ve ziynet eşyası kutusu olarak firma reklamları için ya da ürün satışı için üretilirler. Takı, boncuk, metal para ya da benzeri çeşitli eşyalarınızı bu şirin ahşap kutularda saklayabilir ya da muhafaza edebiliriniz. Dilerseniz dekoratif olarak masalara, pencerelere, vitrinlere koyabilirsiniz. Farklı boyutlarda seri üretim ya da i özel işçilikle, el yapımı olarak da üretilebilen eşyalardır.

Ahşap Kutu Çeşitleri

Ahşap Kutu Çeşitleri

Boyut farklılıkları ve her ebatta, ölçüde ahşap kutu bulabilmek mümkündür. İhtiyacınız doğrultusunda istediğiniz ölçüde ya da tasarımda ahşap kutu sipariş edebilirsiniz. İçine anahtarlıklar, cüzdan, kalem gibi çeşitli eşyaları saklamak ya da bu şekilde ambalajlamak mümkündür.

Asansörlü Ahşap Kutu

Ahşap kutu tasarımları çok farklı ve çok değişik modellerden dizayn edilmekte ve satışa sunulmaktadır. Daha modern ya da daha klasik olan modellerden tasarım yapılabilir. Asansörlü ahşap kutu model tasarımları kapakla birlikte farklı bir bölme ile tasarlanır. Hem ahşap kutunun kendi iç dizaynı içine hem de yukarı doğru açılan bu bölmenin içine çeşitli eşyalarınızı saklayabilirsiniz. Kullanımı pratik olan asansörlü ahşap kutu modelleri, kullanıcılar tarafından daha fazla tercih edilmekte. Bu ürünlerin çok kullanışlı olması ve çok yer kaplamaması ürünleri özel yapmakta.

Kapaklı Ahşap Kutu
Kapaklı ahşap kutular, daha çok klasik tasarımlara sahiptir. Genel olarak takı ve dikiş kutuları ya da özel eşya haznesi olarak üretilir ve bu amaçla kullanılırlar. Ölçüleri küçük ya da orta boyutlarda olan bu kutu tasarımları kadınların en fazla satın aldığı ürünler arasındadır. Klasik olarak ve çok amaçlı kullanılan ve açılıp kapanabilir kapakları ile de çok şıktırlar. Desenli ve desensiz, sade ya da işlemeli birçok çeşitleri de bulunmaktadır. Göz zevkinize ve beğeninize hitap eden ve size kullanırken kolaylık sunanlardan birini tercih edebilirsiniz. Kapaklı olan ahşap kutular, yatak odalarında ayna önlerinde, salonda sehpa üstlerinde, portmantoda ise anahtarlık olarak sıklıkla kullanılırlar. Ahşap malzemeden üretilmiş olan ve dekoratif olarak da ortama uyum sağlayan sade renkte ve verniksiz ahşap kutuları satın alarak kendi kutunuzu tasarlayabilirsiniz. Hem kendi tarzınızı hem de kendi emeğinizin ürününü severek kullanabilirsiniz.

Kilitli Ahşap Kutu
Kilitli olan ve tasarımları diğerlerinden biraz daha fazla emek isteyen ahşap kutular, hem kullanım açısından hem de tasarım açısından en şık olanlardır. Ahşap kutuların kapakları özel bir kilit sistemi ile kilitlenmekte ve sevdiğiniz eşyaları ya da takıları güvenle saklayabilmenize olanak tanımaktadır. Kişisel ve özel eşyalarınızı ya da değerli eşyalarınızı bu kilitli ahşap kutularda güvenle ve gönül rahatlığı ile özenle saklayabilirsiniz.

Ahşap kutular özellikle son yıllarda, lazer kesimin de popülerleşmeye başlaması sebebiyle sıklıkla tercih ediliyor. Genellikle hediyelik eşya grubunda yer alan ahşap kutular, aynı zamanda dekoratif amaçlı olarak da kullanılıyor. Bu tarz ürünler günlük hayatta alışveriş merkezlerinde ya da çarşı gibi alanlarda karşımıza çıkabiliyor. Fakat artık internet üzerinden istediğiniz ölçülerde, istediğiniz renklerde ve şekilde ahşap kutu sipariş edebiliyorsunuz.

Bu alanda hizmet vermekte pek çok firma olsa da, guzelart bu firmaların arasından vermiş olduğu hizmetin kalitesiyle ayrılıyor. Eğer siz de hediye amaçlı kullanmak adına ya da kendi eviniz için bir ahşap kutu ihtiyacı duyuyorsanız, bunun için guzelart firmasını tercih edebilirsiniz.

Guzelart Kişiye ve Firmaya Özel Tasarım!

Guzelart firması hem kişiye hem de firmalara özel ahşap kutular üretebilmektedir. İstediğiniz ölçüleri verdiğinizde, lazer kesim cihazlar ile ve bilgisayar ortamında çizilerek istediğiniz ürün hazırlanabilir. Sipariş edeceğiniz ahşap kutunun üzerine istediğiniz tasarımı işleyebilirsiniz. İsterseniz tasarımı doğrudan guzelart firmasın da bırakabilirsiniz. Üzerindeki işlemelerden desenlere, kullanılacak renklerden malzemeye kadar her türlü detayı belirtebilirsiniz. İsterseniz kutularınızın üstüne logo ya da isim baskısı da yaptırabilirsiniz.

Guzelart hem en kaliteli malzemelerle, hem de en son teknoloji makinelerle çalışmaktadır. Üretilen tüm kutular istendiği gibi, düzgün bir şekilde kesilmektedir. Ürünlerin üzerinde herhangi bir pürüz ya da yanık bulunmaz. Aynı zamanda guzelart bu alanda piyasadaki en uygun fiyatları sunmaktadır.

Ahşap Kutu Çeşitleri

Eğer guzelart firması ile çalışmaya karar verdiyseniz, işletmeniz için bir numune ürün talebinde bulunabilirsiniz. Bunu guzelart websitesi üzerinden ya da iletişim kanallarından organize edebilirsiniz. guzelart ahşap kutu çeşitleri konusunda çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Ahşap kutu konusunda seri seçenekleri mevcuttur. Bu seri seçenekleri arasında ekonomi serisi, exclusive serisi ve protokol serisi gibi seriler bulunmaktadır.

guzelart aynı zamanda sektörel kutular da üretmektedir. Eğer ihtiyacınız olan ahşap kutular lokum kutusu, kuyumcu kutusu, çikolata kutusu, ürün kutusu, hediye kutusu gibi ahşap kutular ise, sizin için doğru adres guzelarttır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kargo ücretleri alıcılarımız tarafından karşılanır ve 14 gün içinde iade hakkı mevcuttur. İade kurallarıyla ilgili detaylar için lütfen İade Kuralları sayfasını inceleyiniz. Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.