2021 Retro Mutfak Tasarımları

GüzelArt bir çok kategoride retro tasarımlı ürünleri bulunmaktadır. Sizlerde bu ürünleri incelemek için burdan mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Retro, kültürel olarak modası geçmiş, geçmişten gelen bir tarz, bir moda olarak post-modernizmin ardından işlevsel ve görsel olarak yeniden gündeme geldi. “Retro” tarzı dendiğinde genellikle bundan en az 15-20 sene öncesi kastedilmekte. Örneğin, 1980 veya 90’lardan kalmış bir eşya günümüzde retro olarak tanımlanabilir.

 

Retro mutfak tasarımı dediğimiz ise, klasik mutfak dolapları ve şık eski tip sandalyelerden oluşabileceği gibi içinde retro esintiler olan modern bir mutfak da olabilir. Her iki seçenek de hemen hemen her mutfağa uygulanabilir ve gerçekten çok hoş bir tarz yakalanabilir. Retro tasarımlarda kullanılan eski tip dekorasyonlarla özellikle eski tip lambalar ve ahşap mutfak dolapları ile aile ve misafirler için ideal olan sıcak bir ortam yaratmak amaçlanır. Bu tarz mutfaklar o kadar samimi bir hava verirler ki hemen hemen herkesin hoşuna giderler. Sizler için hazırladığımız  retro mutfak tasarımlarına bakabilir ve hayallerinizdeki retro mutfak için ilham alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kargo ücretleri alıcılarımız tarafından karşılanır ve 14 gün içinde iade hakkı mevcuttur. İade kurallarıyla ilgili detaylar için lütfen İade Kuralları sayfasını inceleyiniz. Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.