2021 Mutfak Dolabı Modelleri

Çok amaçlı mutfak dolapları eski yıllardan bu yana Türk insanlarında bir alışkanlık halini alan raf yada kapaklı dolap sistemidir. Eski yıllarda evlerde kiler odaları vardı ve bu odalarda kışlık yiyecekler saklanırdı şimdilerde ise bu odaların yerini mutfak kiler dolapları ve çok amaçlı dolaplar aldı. Mutfağın herhangi bir köşesine yapılan çok amaçlı dolaplar hazır halde bir çok alışveriş merkezinde ve mağazada satılmaktadır. Mutfak kapaklı dolapları genelde IKEA ve Koçtaş gibi yapı marketlerde satışa sunuluyor. Tekzen mobilyada bulunan çok amaçlı mutfak dolabı fiyatları ölçülere göre değişiyor.

2021 Mutfak Dolabı Modelleri

 

Bölmeli Mutfak Dolapları

Kiler dolabı düzenlemek isterseniz öncelikle mutfakta bulunan eşyalarınızı gözden geçirin. Örneğin mutfak robotu, davlumbaz fırın, büyük boy tencere, büyük boy saklama kapları. Bunları kiler dolaplarında muhafaza etmek istiyorsunuz. Dolayısı ile dolabın derinliğini ölçülerini de buna göre siz belirlemelisiniz.

Kapaklı Mutfak Dolapları

Çok Amaçlı Mutfak Dolapları

Günümüzde mutfaklar en sık kullanılan yerler halini almış durumda. Bundan dolayı da mutfaklarda sadece yemek pişirilmiyor ayrıca zaman geçiriliyor. Mutfaklarda ev tasarımı olarak bir çok yenilikler göstermeye başladı. Bu sebeple kapaklı mutfak dolapları her mutfağın olmazsa olmazı haline geldi.

Mutfak modellerinde canlı renklerin yer almış olduğu elegans serisinde cam ile alüminyum bir arada uyumlu bir şekilde kullanılmış. Renk olarak rosso vio, pembe, altın, bej gibi çeşitleri de bulunuyor. Modellerde görsellik yanında modern çizgileri de bir arada sunuyor. Cam dolap kapakları ve ahşap kapakları ile zarif tasarımlar dikkat çekiyor. Kullanışlı ve ergonomik olan elegans serisi ile şaşırtıcı ve eğlenceli olan fonksiyonlar ve ankastre için alanlar oluşturması da diğer özellikleri arasında yer alıyor. Bundan dolayı da bu ayrıcalıkları ile ülkemizde 42 ayrı satış noktası bulunuyor.

Mutfak dolaplarınızı yaptırırken mutfak kiler dolaplarını da bu mutfak dolapları arasına sıkıştırabilirsiniz. Ankastre mutfaklarda dahi mutfak kiler dolabı bulunabilmektedir. Kiler odası modellerini siz de mutfak balkonlarında kullanabilirsiniz. Cam ile kapatılan balkonun bir köşesine bu çok amaçlı mutfak dolaplarını yerleştirebilirsiniz.

Mutfak kiler odaları bölmeli mutfak dolapları şeklinde, küçük bir bölüm halinde özel olarak da hazırlanabilir. Genellikle erzakların bozulmaması ve ilk gün ki gibi kalması için dolabın ışık almaması gereklidir. Aynı zamanda ürünleri cam kavanozlarda saklarsanız hem daha sağlıklı olacak hem de sağlam kalma süresini uzatmış olacaksınız.

Bu kiler ve çok amaçlı dolaplar sayesinde yiyeceklerini tazeymiş gibi tüketebilirsiniz. Küçük mutfaklar için tercih edeceğiniz küçük raflı ya da çekmeceli dolaplar oldukça işinize yarayacaktır. Alanı geniş bir mutfağınız var ise buzdolabı ölçülerinde ki büyük bir bölmeyi erzak dolabı olarak kullanabilirsiniz. Kiler dekorasyonu olarak en güzel görselleri galeriden görebilirsiniz.

2021 Mutfak Dolabı Modelleri , 2021 Mutfak Dolabı Modeli , 2021 Mutfak Dolabı , 2021 Mutfak Dolabları , mutfak dolabı , mutfak dolapları , mutfak dolabı çeşitleri , mutfak dolabı dekor , mutfak dekorları , mutfak dekorasyonu , mutfak dekorları , mutfak dekoru önerisi , mutfak dekor tasarımları  , mutfak dekor tasarımları , mutfak dekorasyonu çeşitleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kargo ücretleri alıcılarımız tarafından karşılanır ve 14 gün içinde iade hakkı mevcuttur. İade kurallarıyla ilgili detaylar için lütfen İade Kuralları sayfasını inceleyiniz. Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.