İçeriğe geç

10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü Mesajları

10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü Mesajları

10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü Mesajları

10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü Mesajları

10 Kasım, saygıyla anıyoruz 1881-193∞

Özlem ve saygıyla anıyoruz.

Mustafa Kemaller ölmez, rahat uyu paşam.

Gözün arkada kalmasın. Rahat uyu Paşam!

Büyük Atatürk! Seni seven ve anlayan bir gençlik her zaman var olacaktır.

Çağımızda hiçbir isim Atatürk’ün adı kadar büyük saygı yaratmamıştır.

10 Kasım sabahının verdiği hüznü, Atatürk’ü daha iyi anlayarak yeniyorum.

Atatürk, Türk Milleti’nin ruhunda Türk bayrağı gibi dalgalanan bir baştı.

Kasımda aşk başkadır çünkü bize ölümsüz bir aşkı hatırlatır. 10 Kasım 193∞

82 yıldır gözümüz yaşlı. Türk milleti 82. Kez başın bir kere daha sağ olsun.

Sen bize bu cennet vatanı bıraktın Allah da seni cennet yurtlarında barındırsın.

10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü Mesajları

10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü Mesajları

1938’de 8 yattı ; ∞ sonsuzluk oldu. O sonsuza dek yaşayacak, yaşatacak.

Her eserin bir imzası vardır. Bu ülkenin imzası da Atatürk’tür. Ruhun şad olsun.

Büyük Atatürk! Seni seven ve anlayan bir gençlik her zaman var olacaktır.

Bu vatan senin gibi bir kahramanı ebediyen bir daha görmeyecek yerinde rahat uyu.

Mustafa Kemal’ler Ölmez, her zaman kalbimizin bir köşesinde hayat bulacaklar.

Atam sen rahat uyu yolcusuyuz biz hürriyetin, Atam sen rahat uyu bekçisiyiz cumhuriyetin.

Ben icap ettiği zaman en büyük hediyem olmak üzere, Türk Milletine canımı vereceğim.

Mustafa Kemal Atatürk bir siyasi görüş değil ülkenin kurucusu ve kurtarıcısıdır daha ötesidir kısacası.

Boğazımızda kocaman bir düğüm olur her 10 Kasım’da. Geçen her yıl seni daha da çok aratır oldu.

Yarın saat 09.05 geçtiğinde sirenler acı acı çalarken, gözleri dolan evlatların olduğu sürece sen hep yaşayacaksın Atam!

10 Kasım 1938’den bugüne seni her zamankinden daha çok özlüyor ve daha iyi anlıyoruz. Ruhun şad olsun.

Yalnızca yurtta değil, dünyada da barış diyen Büyük Önder Atatürk, tüm dünyanın takdir ettiği büyük bir devlet adamıdır.

1881 yılında hiç batmayacak bir güneş doğdu. O gün bu gündür, o güneş hep parladı ve daha da parlayacak.

Atatürk yalnız kahraman milletinin büyük bir şefi olmakla kalmamıştır. O, aynı zamanda insanlığın da en büyük evladı olmuştur.

Atatürk, tarihte teşkilatçı bir dahi, bir milletin harikalar yaratan yöneticisi ve memleketinin kurtarıcısı olarak kalacaktır.

Seni anlıyoruz büyük Atatürk, seni seviyoruz tüm kalbimizle, seni özlüyoruz büyük Atatürk, seni anıyoruz 10 Kasım gelince.

Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyetimiz 97. Yaşında. Ay yıldızlı bayrağın altında nicelerine. Sevgi saygı ve özlemle.

Atatürk, şahsiyet ve yeteneğin dev gibi bir simgesi idi, O, yirminci yüzyılın en görkemli olayını yaratan adamdı. National Tidence Gazetesi

Atatürk’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti; demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devleti olma özelliğini hiçbir zaman yitirmeyecektir.

10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü Mesajları

10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü Mesajları

10 Kasım sabahı 09.05 bütün sirenler çaldı, bütün gözyaşları aktı, bütün herkes hazırda, sen hiç unutulmazsın çünkü sen Atatürk’sün.

İnsanı teslim alıcı fevkalade önderlik kuvveti vardır o, tetiktir, hazır cevaptır, dikkati çekecek kadar zekidir. Gladys Baker Gazeteci

Sen yalnızca Türk milletinin değil dünya üzerindeki ezilmiş milletlerinde önderi oldun. Çünkü onlar, seni örnek alarak bağımsızlıklarını kazandılar.

10 Kasım 1938 yılının üzerinden 81 yıl geçti. Yıl 2020 aradan geçen bunca zaman sadece özlemimizi biraz daha arttırdı. Çok özledik Atatürk’ü.

Türk milletinin eşsiz evladı Atatürk! Sen ebedi istirahatgahında rahat uyu. “En büyük eserim” dediğin Türkiye Cumhuriyeti bizlere emanettir. Türk Milleti.

Bir milleti, uçurumun kenarından sarsılmaz azmiyle kurtaran, kuvvetlendiren, yükselten yöneticiler arasında Atatürk, en birincisidir. Timpul Gazetesi

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, vatanı ve milleti adına yaptığı büyük işler için şükranla anıyor, manevi huzurunda saygıyla eğiliyorum. Ruhu şad olsun.

Atatürk’ün başardığı işler mucize ve harika kabilindedir. Birkaç yıl içinde memleketinde yaptığı inkılâplar, birkaç yüzyılda gerçekleştirilmeyecek işlerdir.

O, yüce bir dağa benzer eteğinde yaşayanlar bu yüceliği fark edemezler bu dağın azametini kavrayabilmek için, o’na çok uzaklardan bakmak gerekir. Claude Farrer

Rüzgâr ağırdan eser, her 10 Kasım sabahı, her bir yere savurur, sararmış yaprakları. Hüzünlenir milletim, her 10 Kasım sabahı, çiçeklerle donanır, Anıtkabir yolları.

Mustafa Kemal; bir millet, bütün vasıtalarından mahrum edilse dahi, kendini kurtaracak vasıtaları yaratabileceğini ispat eden adamdır. Adolf Hitler, Almanya Devlet Başkanı

Bu yüce millet bir 10 Kasım’da daha Anıtkabir’e akın akın gidiyor. 82 yıldır unutulmadın unutulmayacaksın rahat uyu paşam emanetlerin bizimle güvendedir.

Unutturamaz! Seni hiç kimse unutulmakta biz… Her yerde sen her şeyde sen bilmem ki nasıl söylesem. Atam rahat uyu. Emanetini çiğnetmeyiz. Her birimiz Mustafa kemal in askerleriyiz

10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü Mesajları Kısa, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü Mesajları Anlamlı, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü İle İlgili Yazılar, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü Mesajları Ve Sözleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: UYARI: Tüm ürünler patent enstitüsü tasarım tescillidir. İzinsiz kopyalanması , kullanılması ve satılması halinde uyarı gerektirmeksizin ASAL HUKUK DANIŞMANLIK yasal işlem başlatmaktadır.